Моб: +38 (093) 989 66 66
Моб: +38 (063) 355 32 32
03058, Украина, г. Киев
ул. Вадима Гетьмана 17,
Семь дней в неделю!
08:00 - 20:00
Поиск
Топ продаж
10.11.2014
Назад

Про небезпеку електронних ігр для людини

Про небезпеку електронних ігр для людини
Рівень технічного розвитку у ХХІ сторіччі – це не просто стрибок, це революція. Якщо ще 10 років тому, ніхто подумати не міг про те, що з’явиться можливість от так просто заходити в мережу Інтернет, знаходити необхідну інформацію, розважатися, вчитися або навіть працювати за допомогою якого-небудь смартфона. Що можливо буде розмовляти за допомогою мобільного телефону з будь-якої точки світу, та ще й до всього, не лише розмовляти, але і читати, і грати  в ігри.
Електронні ігри – це програми, які створені з метою розважати людину, займати її вільний час. Граючись в ігри на своєму мобільному телефоні, людина розслабляється, занурюється з головою у віртуальний світ. Це примітивний спосіб від нудьги. Проте далеко не всі задумуються над тим ,як електронні ігри впливають на психіку людини.
Користувача, який зловживає електронними іграми, проводячи більшість вільного часу, вдивляючись на екран свого ґаджета, може позабути про реальне життя. Це залежність, така ж, як алкоголь, паління, наркотики і азартні ігри.
Для психіки такий вплив не проходить без наслідків, можуть розвиватися різноманітні захворювання – від безсоння до головної болі та неврозів, порушується робота вегетативної системи.
Як не дивно, але електронні ігри впливають не лише на психічний стан людини, але і на фізіологію. По-перше, здійснюють негативний вплив на чоловічу потенцію. Сучасні ігри, написані програмістами для смартфонів, створюються з метою утримувати користувача максимальну кількість часу перед екраном його мобільного пристрою. Чоловікам перестає приносити радість секс, ігри відтісняють його на другий план. По-друге, електронні ігри – це пасивний вид діяльності. Якщо зловживати ними, у людини починає змінюватися будова тіла. Целюліт, дистрофія м’язів, болі у суглобах – це все внаслідок тривалого сидіння над екраном.
Окрім всього іншого, надмірне захоплення смартфонами та планетниками виливається у гіподинамію, малорухомість. В останні роки людей з надмірною вагою стає все більше і більше, а людина, яка страждає ожирінням, зазнає підвищеного ризику розвитку цукрового діабету, гіпертонії і серцево-судинних захворювань.
До того ж пошкоджується зір, часто болить голова, в очах лопаються кровеносні судини, під очима з’являються темні кола. Тривале вдивляння у мерехтіння екрану знижує гостроту зору, порушує здатність концентрувати погляд і стає причиною головного болю, а також болів у області шиї та плечового поясу. Існує також поняття “синдром комп’ютерного зору”, під яким розуміють втому і подразнення очей, печіння в них і зниження чіткості зображення.
У ігроманів, які часто звертаються, а простіше кажучи, граються з мобільним, спостерігається погіршення пам’яті, порушення сну, виникають головні болі, підвищується ризик розвитку епілепсії та раку.
І тому цілком природно те, що з недавнього часу у Міжнародний довідник психіатричної діагностики включене поняття “Інтернет-залежність” – це явище класифікується як медичний розлад.
Внаслідок частих ігор на телефоні людині, особливо чоловіку, важко в подальшому спілкуватися з людьми в реальності. У грі можливо бути ким завгодно: ельфом, драконом, лицарем або принцом. Коли людина виходить з віртуального світу в реальний, він усвідомлює, хто є насправді. Тут вже немає тих пригод і того героїзму, який був у грі. Люди просто розчаровуються у своєму житті, впадають у депресію, стають недоброзичливими і дратівливими.
Електронні ігри роблять людину дикою і непередбачуваною, вбивають прагнення жити. Проводячи кожен із днів свого життя перед екраном планшета, телефона, смартфона, граючи в ігри, є ризик розучитися розділяти погане і добре, втратити свою індивідуальність.
Читайте также
28.10.2015
Защитное стекло для экрана, которое решит проблему большой диагонали iPhone 6 Plus
Смартфон iPhone 6 Plus хорош тем, что в большом корпусе компании Apple удалось разместить более емкий аккумулятор и сделать время автономной работы немного дольше, чем у обычной «шестерки». Проблема в том, что ради этого приходится идти на компромисс в плане удобства использования и
photo
24.06.2014
Китайская Lenovo анонсировала 8-ядерный смартфон
 Lenovo S8 еще один конкурент Xiaomi Redmi Note. На сайте компании появилось подробное описание этой новинки, притом с картинками. Как и Xiaomi Redmi Note, новинка Lenovo получит несколько версий, а точнее две. При этом обе версии построены на базе младшей модели 8-ядерного процессора МТ6592М у которого занижена частота до 1,4 ГГц. Отличаются смартфоны только объемом встроенной и оперативной памяти. Из особенностей Lenovo S8 следует выделить качественный 5,3-дюймовый HD дисплей. Он выполнен по технологиям LTPS и OGS, а также получил защитное стекло Corning Gorilla Glass 3. Кроме того, у смартфона задняя крышка из металла. Но по сравнению с Xiaomi Redmi Note у Lenovo S8 есть один существенный недостаток, емкость его аккумулятора всего 2000 мАч. На данный момент готовиться запуск Lenovo S8 с поддержкой 3G сетей стандарта TD-SCDMA, будет ли версия с поддержкой WCDMA, не уточняется.
photo